Yükleniyor......

Kimiz?

Ben, Avukat Burcu Mutlugil. Mesleğimi; önce Özel Saint Joseph Fransız Lisesini ve ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitiren keyifli bir entelektüel olan İstanbul Beyefendisi Ustam Avukat Teoman Kaya Mutlugil’den öğrendim.

Bahariye İlkokulu, Özel Anakent Koleji, Özel Çağ Koleji, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Londra Prior Park College’da okumuş bir Cumhuriyet Kızıyım.

Size; bağlı olduğumuz uluslararası ağların iş birliği ile sadece Türkiye’de değil dünyada 100’ü aşkın ülkede hukuki hizmet sağlayabilecek; yüzü Avrupa Normlarına dönük ancak kendi coğrafyasına aidiyetlerden ve maneviyatından kopmamış, gelenek ve kültürüyle gurur duyan bir hukuk bürosunu yönetiyorum.

Türkiye’de; uluslararası alanda faaliyet gösteren Brunswick, Unicredit, Germanisher Lloyd gibi ticari şirketlerin danışmanlık hizmetlerini yürütmekte ve dava takiplerini yapmaktayım. Bireysel ve şirket olarak danışmanlık hizmeti verdiğim müvekkillerimin bir kısmını şarkılarını çok sevdiğinizi bildiğim, ülkemizin gururu sanatçılarımız, müzik sektöründe önemli paya sahip müzik yapım şirketleri, yayınevleri ve kıymetli yazarlarımız oluşturuyor. 2002 Yılından beri İngiliz ve Majesteleri Mahkemelerine resmi bilirkişi sıfatıyla Türk Hukuku  ,uygulaması ve mevzuatı konusunda  bilirkişilik yapmaktayım.

Her işin mutfağında yer almanın tadına varabildiğim için şanslı ve keyifli bir mesleği icra ettiğimi düşünüyorum.

Hukuk güzel ve meşakkatli bir sanat. Sizin iyi bir avukatla çalışmak istediğiniz kadar bizim de iyi müvekkillerle çalışmak istediğimizi bilmenizi isterim.

Hedeflerinize, size inanıyorsak, başarınızın bir parçası olabilmek için uzun bir yol yanınızda olmak isteriz.